На Рахівщині браконьєри застрелили ведмедя, який занесений до Червоної книги

рушницяПрацівниками МВС Рахівщини в с.Луги Рахівського району було зупинено транспортний засіб (водій Шміло з групи контрабандистів цигарок Тусі та депутата Червака), який повертався з мисливських угідь Ґрінвуд,   в ньому було виявлено тушу незаконно впольованого ведмедя бурого, який занесений до Червоної книги та знаходиться під особливою охороною!

Цікаво, де зупиниться даний трофей? Хочеться зазначити, що відвідування будь-ким мисливських угідь Грінвуд відбувається виключно під пильним оком голови товариства Ґрінвуд Шіляка В.В., Бендака Б.О.(працівник МВС Рахівського РВ.) та Шемоти В.М.(колишній майстер лісу Щаульського л-ва Рахівського держлісгоспу).

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “На Рахівщині браконьєри застрелили ведмедя, який занесений до Червоної книги

 • 15.11.2014 at 16:42
  Permalink

  Із працівників УБЕЗу були у патрулюванні Поліщук Олексій та Лета Олександр.

  Reply
 • 15.11.2014 at 20:16
  Permalink

  Лета і Поліщук пахали би дим якби Шміло був за рульом! лета з Поліщуком це ще ті жулики, недавно під час прийому яфин вони нахабно відібрали 1 тону яфини у одного місцевого підприємця який не знаючи закону налякався їх погроз .

  Reply
  • 22.11.2014 at 19:58
   Permalink

   Васильку Шемота пиши відкрито, чи маєш шо приховувати???

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *