На Перечинщині виявили нарколабораторію

конопляВ області, триває загальнодержавна операція «МАК». У рамках оперативно практичних заходів правоохоронцями відстежуються та документуються протиправні дії громадян по вирощуванню наркотичного зілля. Цього разу в поле зору правоохоронців потрапив власник приватного будинку на Перечинщині.

У ході санкціонованого обшуку правоохоронцями в будинку на Перечинщині було виявлено та вилучено 47 горщиків з рослинами,схожими на коноплю. Розмір рослин сягав майже двох метрів. Також вилучено «суху», вже готову для вживання, суміш цієї рослини. У приміщенні підтримувався постійний температурний та світловий режим, працювала вентиляція. Також «дбайливий агроном» скороспілі сорти конопель вирощував у горщиках для квітів, застосовуючи сільськогосподарські добрива та спеціально очищену воду.

Усі стебла з обладнанням для його вирощування та інші вилучені предмети направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області. Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *