На Перечинщині дві шахрайки, обдурили 80-річного пенсіонера

грошіОдним із методів шахрайств є обмін шахраєм фальшивих грошей буцімто для надання соціальної допомоги. Зловмисник, «не маючи дрібних грошей», просить довірливу жертву, зазвичай самотнього пенсіонера, обміняти гроші й підсовує йому фальшиві купюри, отримуючи взамін справжні.Жертвою таких шахраїв став днями 80-річний пенсіонер із с. Сімер Перечинського району. Обідньої пори до будинку літнього чоловіка завітали дві невідомі молоді жінки. Молодиці назвалися працівницями служби соціального захисту населення й сказали, що прийшли для оформлення пенсіонеру соціальної допомоги (субсидії) в розмірі 200 гривень. Лише от у них при собі лише крупні купюри, по 500 гривень, тож чи не міг би шановний господар обміняти їх на менші гроші.

Не підозрюючи лиха, довірливий дідусь віддав незнайомкам свої 1200 гривень.

Лише коли ті пішли, пенсіонер придивився до обміняних ним двох 500-гривневих купюр і зрозумів, що вони фальшиві, про що свідчив напис «сувенір».

Ошуканий пенсіонер звернувся за допомогою в міліцію. Шахрайок розшукують правоохоронці. Їх прикмети: вік 20-25 років, зріст 165-170 см., в одної світле волосся, в іншої – темне розпущене. Схожі між собою, тож можуть бути сестрами. Розмовляли українською. Одна була одягнута в світлу болонову куртку, інша –  в чорну, повідомляють в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Loading...