На охоронця маєтку закарпатського прокурора подали заяву про злочин до ГПУ (ДОКУМЕНТ)

21 травня 2016 року у м.Яремче під час проведення журналістського розслідування «Зупини корупцію в прокуратурі» на фотокореспондента газети «Сила народного  контролю» Ярослава Сайкевича був здійснений напад.

Напад  здійснила   особа спортивної сатури поруч затишної  Вілли  “Карпатський замок”, яка належить Закарпатському обласному прокурору Володимиру  Янку та прихована ним у своїй декларації.

Тітушко-охоронець спочатку виїхав з території  Вілли  на чорному «Бусі», а потім повернувся і  розірвав плакат активістів,  почав чіплятися до журналіста газети «Сила народного  контролю» Ярослава Сайкевича та розірвав йому одяг.

Такими діями охоронець чи то господарник обласного прокурора Володимира Янка вчинив дії, які підпадають під ознаки  злочину хуліганство (ст. 296 КК України) та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ст. 171 КК України) та політичних партій і громадських організації (ст. 170 КК України).

На кривдника  до Генеральної прокуратури України подано заяву про злочин та прохання не визначати процесуальне керівництво за органами прокуратури Закарпатської області, оскільки існує велика ймовірність гальмування даного кримінального провадження самим обласним прокурором Володимиром Янком.

Повідомляє Ужгородська правда

заявазаява2

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *