На наступні п’ять років закарпатцям готують ярмо на шию (ВІДЕО)

Незважаючи на революцію гідності, яка мала на меті принести кожному закутку України очищення влади від людей режиму Януковича, на Закарпатті ті ж люди уряду Януковича-Азарова не те що не пішли з політики, а, перефарбувавшись у місцевих опозиціонерів, цілими родинами йдуть у владу. Мова йде про одразу чотирьох братів Балог, котрі нині балотуються у депутати Верховної Ради від партії Президента Петра Порошенка.

балога

 

Сьогодні про свою роботу і відданість уряду Азарова Віктор Іванович, звичайно, не розповідає. У контексті останніх подій у державі така його життєва і політична історія є дуже не модною, ба навіть дуже незручною. Звичайно, що у своїх промовах через сторінки газет, Інтернет, свої ЗМІ чи через улюблений майданчик для порад керівництву держави «Фейсбук» Віктор Балога ніколи не розкаже, що у 2010 році на президентських виборах на Закарпатті підтримував Віктора Януковича, розсилаючи землякам листівки з дискредитацією Юлії Тимошенко. Чи з яким захватом приймав від Януковича звільнену ще тим «землячком» Нестором Шуфричем посаду Міністра МНС. Але, мабуть, найнезручнішим для Віктора Івановича нині є запитання, як він будучи головою Секретаріату Ющенка примудрився потоваришувати з паном Львочкіним і, звичайно не безкоштовно, через нього привів купу регіоналів до влади в Україні. Не кажучи вже про запитання, чому він, будучи Міністром МНС в уряді Азарова, на одному із засідань, сказав, що не буде ні перед ким звітувати і почекає «свого президента». Відео з цим висловом донині «мандрує» мережею «Ютуб», набираючи дедалі більше переглядів…

Звичайно, що Віктор Балога, котрий нині, не соромлячись навіть людського сміху, веде одразу чотирьох братів (Іван, Павло, двоюрідний Василь Петьовка) у ВР (по 69-му, 71-му, 72-му і 73-му округах), ніколи не розкаже, як завдяки домовленостям із закарпатським осередком Партії регіонів, всадив свого середнього брата Івана у крісло голови облради…

Нині ж інші часи і інші звичаї. Нині Віктор Балога так само дружить з іншим президентом України Петром Порошенком, до речі, теж членом уряду Януковича-Азарова. Тому уже нині майже вся влада у Закарпатті, фактично перейшла у одні руки того ж Віктора Івановича. Адже у облраді керує його рідний брат, у ОДА віднедавна — його вірний слуга і протеже Василь Губаль, у обласному СБУ — виконує обов’язки начальника кум Балоги Володимир Гелетей. Незабаром під вплив Балоги відійде і обласна держтелерадіо компанія, де вже запущено механізм зняття нинішнього директора. Найбільшим і основним вищим навчальним закладом Закарпаття УжНУ керує член партії Балоги «Єдиного центру» Володимир Смоланка. Відтак закарпатському русину Балозі (активно просував у всі часи тему автономії русинства у межах України) залишається лише всадити у крісло потрібного йому керівника обласного УМВС (чим зараз і займається дискредитуючи нинішнього керівника Сергія Шаранича) і можна спокійно кидати на наступні 4-5 років ярмо на шию закарпатців під соусом життя по-новому у перемішку з новими солодкими передвиборчими обіцянками.

Але ж хіба людина зі здоровим глуздом може повірити, що жити і вчиняти по-новому здатен політик, котрий заради збереження монополії влади і власного бізнесу на Закарпатті був вхожий до всіх президентів, а згодом задля відбілювання себе, їх же обливав лайном?

Інформаційне Закарпаття

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “На наступні п’ять років закарпатцям готують ярмо на шию (ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *