На Мукачівщині відбудеться етнофестиваль “Бобовищенське гроно”

У першій декаді жовтня Мукачівщина гостинно запрошує на етнофестиваль «Бобовищенське гроно», який відбудеться у винній «столиці» району – селі Бобовище. Але разом з тим, виноробські традиції, які становлять ідейне ядро фесту, не обмежать його концепції – широкої презентації Мукачівщини – творчості, народних традицій, автентичності кожного населеного пункту.

У фестивалі, який відбудеться 07 та 08 жовтня 2017 року, візьмуть участь всі селищні та сільські ради району, який, до слова, є першим у області щодо кількості населених пунктів. Цього року фестиваль триватиме два дні.

«Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» – це унікальна можливість представити Мукачівщину у широкому контексті, об’єднавши творчість, автентику побуту та народних ремесел, все, чим живе та пишається кожне село, – зазначає очільник району Сергій Гайдай, – тому так важлива участь всіх органів місцевого самоврядування, які свою чергу залучають актив села, мешканців району, що є носіями культури й оберігають прадавні традиції».

Loading...