На Мукачівщині переселеців ввели в оману з наданням земельних ділянок (ВІДЕО)

земляНа Закарпатті біженцям зі Сходу місцева влада запропонувала земельні ділянки для будівництва власного житла, яких фактично не існує.

Владислав уже рік живе на Закарпатті. Сюди переїхав з Донецька з маленьким сином. Житло орендує. Однак, як і більшість переселенців, мріє про власне помешкання. Надія на вирішення житлових питань з’явилася кілька днів тому. Переселенці отримали листа від урядників.

Кольчино — одне із сіл, де начебто є вільна земля. Микола Дуб щедрий, готовий надати майже 40 гектарів землі і переселенцям, і всім родинам воїнів АТО. Однак є проблема — земля належить Міністерству оборони. А військові сповідують принцип: “і сам не гам, і другому не дам”.

Є ще одна ділянка під будівництво. Однак і тут не все гладко. Потрібно її розчистити від тонни непотребу, який залишився від колишнього кар’єру. У Карпатах, Бистриці, Клячановому, Чинадієві взагалі немає вільних земель. Хіба такі, що належать державному фонду.

Для того, щоб передати їх селам, потрібно зібрати та погодити півтисячі документів. Чому чиновники вводять в оману переселенців, люди пішли з’ясовувати у Мукачівську райадміністрацію. Там звинувачують попередню владу і нічого не обіцяють. Переселенці не втрачають надії. Кажуть, звикли долати перешкоди. Сподіваються лише на себе, на державу надії вже нема.

Телеканал новин 24

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *