На Міжнародному турнірі з настільного тенісу в Ужгороді змагатимуться люди з обмеженими можливостями

настільний тенісПро це розповів Олександр Лизанець, голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Він розповів, що Міжнародний турнір з настільного тенісу відбуватиметься у “Юності” з 17 по 19 травня. В Ужгороді подібний захід проходитиме вже вп’яте. А загалом за час головування О.Лизанця була проведено вже 25 турнірів.

На чергові змагання із настільного тенісу очікується прибуття близько 100 спортсменів зі всієї України. Вони, за час свого перебування на Закарпатті, не тільки змагатимуться, але і відпочиватимуть.

Військовий комісар Ужгорода, голова асоціації інвалідів АТО, підполковник Микола Журавльов розповів, що захід проходитиме за підтримки військових. Зокрема, вони відвідають термальні води у Берегові. Очікується прибуття 9 цивільних та 10 учасників АТО, які отримали контузію та, як наслідок, ще й інвалідність.

Як розповів Віктор Шатров, офіційне відкриття буде 18 травня об 11 годині. Певний час турнір не проводився через брак коштів та спонсорів, але  цьогоріч гроші таки вдалося віднайти.

На заході будуть майстри спорту міжнародного класу, кандидати у майстри спорту тощо. Окрім українців будуть також мешканці Молдови. А от європейці до нас їхати побоялися через події на сході України. Річ у тому, що МЗС їх країн порадило відкласти таку поїздку.

zaholovok.com.ua

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *