На мерських перегонах в Ужгороді готуються до скупки голосів

дісталоПро це в мережі Фейсбук пише Микола Горянський (орфографія і стилістика автора).

На місцевих виборах в Ужгороді мукачівський клан знов готується реалізувати перевірену схему скупки голосів. Днями новоспечений представник клану, а за сумісництвом секретар міськради і потенційний кандидат у мери від ЄЦ, Bohdan Andriyiv проводив «нараду» зі своєю «командою» псевдоактивістів.

Головний месидж «наради» був наступним: хлопці закінчуйте тринькати мої кровнозароблені на дитячі майданчики. Мукачево дає мені кеш на купівлю голосів (500 грн. на рило) і я легко хлопну Віктор Щадей, Serg Ratushnyak, Volodymyr Chubirko, Андрій Погорєлов, Іван Шкирта і т.д. Босу возразив вірна шістка Коля Пастухов. Хоча зрозуміло, що «позиція» Колі мотивована далеко не захистом демократичних цінностей, а банальним бажанням й надалі брати від виробників майданчиків відкати з Андріївських грошей. Що тут скажеш, галицький зайда Андріїв вкотре проявляє власну недалекість, бо роздаточна схема ЄЦ-2010 вже давно розвалилася з відходом від партії Ivan Voloshyn, Георгий Шевчук, Віра Жменяк, Olga Travina, Сергей Горбань, Вікторія Тарахонич, Mykhail Roshko, Олексій Кіндрат та інших, хто п’ять років тому став ужгородським депутатом за мукачівські гроші, а для створення нової схеми замало студентів Ярослава Гасинець, дільничних лікарьок Тетяна Козак, циганів Юрій Мандич та жеківців Анатолія Ковальського. Але, як кажуть – без лоха жизнь плоха, хоче Андріїв бавити у ці ігри, хай бавить….
Тому, шановні політики-демократи, громадські активісти, журналісти і просто небайдужі виборці, будьмо пильними і не дамо в черговий раз нас розвести!

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *