На львівщині вибори до обласної ради не відбудуться

fotoДовибори до Львівської обласної ради, які мали відбутися у неділю, 27 січня, зірвано! Причина в тому, що Львівська обласна рада так і не виділила сім мільйонів гривень на виборчі перегони. Рішення про їх скасування прийняла Львівська обласна територіальна виборча комісія у четвер, 24 січня.

Про це повідомив “ВЗ” голова Львівської обласної ТВК Микола Щур.

Вибори мали відбутися у семи мажоритарних округах – половині міста Львова, двох округах Бродівського району, половині Городоцького та Яворівського районів, а також у Сколівському та Кам’янка-Бузькому районах.

– На засіданні обласної виборчої комісії прийнято рішення: поінформувати усі районні виборчі комісії, дільничні комісії про те, що виборів не буде, – каже пан Щур. – Вони повинні повідомити про це жителів районів. Без фінансування не можемо забезпечити виборчі процедури. Голова Львівської ОДА Михайло Костюк пообіцяв знайти гроші, але їх не було, та й уже запізно. Сподіваємося, ця обіцянка буде виконана пізніше, коли у квітні будуть призначені нові вибори.
– У Львові, Кам’янка-Бузькому та Сколівському районах надрукували фальшиві бюлетені. Правоохоронні органи знайшли винних?
– У цих виборчих округах не можуть тишком-нишком провести проміжні вибори до обласної ради. Хто за цим стоїть, потрібно запитувати керівників цих районів та правоохоронців. Наразі винних не знайдено.

“Високий замок”


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =