На кордоні Закарпаття прикордонники виявили групу нелегальних мігрантів, які прямували до Угорщини

Учора на ділянці відповідальності відділу «Косино» прикордонники Мукачівського загону виявили  14 нелегальних мігрантів з Афганістану, які прямували в сторону кордону з Угорщиною.

Так, у ході реалізації оперативної інформації, прикордонний наряд за допомогою переносного тепловізійного пристрою виявив велику групу осіб,  які рухались у бік державного кордону. Затриманими виявилися 3 дітей,  3 чоловіків та 8 жінок, одна з яких вагітна, які не мали при собі жодних документів. У ході співбесіди правоохоронці з’ясували, що всі 14 осіб є вихідцями з Афганістану та мали наміри незаконним шляхом потрапити до країн ЄС. Також затримані повідомили, що до прикордоння їх доправили двома мікроавтобусами  та одним легковим автомобілем.

Наразі тривають фільтраційні заходи щодо з`ясування обставин незаконної подорожі мігрантів.  Усіх громадян доставлено до відділу прикордонної служби де їм надано необхідну допомогу.

нелегали

 

 

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *