На Іршавщині за рахунок коштів ДФРР укріплять береги двох річок, відремонтують аварійний міст, автодорогу та замінять вікна в райлікарні

       Іршава За рахунок перерозподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) Іршавський район отримає додатково понад чотири мільйони гривень. Зокрема, 1 мільйон 300 тисяч виділять на берегоукріплення р.Лисичанки в с.Лисичово. Під час інтенсивних опадів гірська річка розмиває незахищені береги й поступово підбирається до сільських хат, тому її береги слід укріпити габіонами. Аналогічні роботи проведуть і з берегами р.Синявки в с. Ільниця (для чого з ДФРР буде виділено 350 тисяч гривень). 200 тисяч гривень піде на ремонт опори та огородження аварійного мосту через р.Боржава в с.Імстичово, один мільйон – для ремонту ділянки автодороги з с.Кам’янське в напрямку Берегова, а за півтора мільйона гривень замінять вікна й двері в Іршавській центральній районній лікарні.
– Названі суми виділять за рахунок перерозподілу коштів із Державного фонду регіонального розвитку, – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль, який здійснив робочу поїздку в Іршавський район і особисто оглянув усі об’єкти. – Оскільки ремонт міжнародної траси «Вилок – Дяково», на який раніше закладалися 7,5 мільйонів гривень із ДФРР, буде зроблено за рахунок Державного бюджету, вивільнені гроші можна перекинути на інші об’єкти. 4 мільйони 350 тисяч гривень отримає Іршавський район.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *