На Іршавщині відкриють приймальню нардепів від Блоку Порошенка

горват
Громадська приймальня народних депутатів України, членів фракції “Блок Петра Порошенка”, Валерія Пацкана та Роберта Горвата відкривається з 8 червня в Іршаві.

Відтепер кожен може звернутися до громадської приймальні і отримати кваліфіковану допомогу з питань різного характеру.

У Верховній Раді Валерій Пацкан є першим заступником голови Комітету, головою підкомітету з питань зв’язків з українцями, які проживають за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Пройшов до парламенту, будучи №38 у списку партії “Блок Петра Порошенка”. Є народним депутатом вдруге.

Валерій Пацкан — найпродуктивніший серед закарпатських народних депутатів за підсумками 100 днів роботи Верховної Ради VIII скликання. За цей час він розробив і подав 22 законопроекти. Детальніше ознайомитися із роботою нардепа можна за посиланням: http://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/15674

Роберт Горват є членом Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики. Детально ознайомитися із роботою народного депутата можна на сторінці Верховної Ради за посиланням: http://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/18075

Громадська приймальня знаходитиметься за адресою: м. Іршава, вул.Поштова, 2 (біля МРЕО).

Графік роботи: 10.00 – 15.00 к.ч. (субота, неділя — вихідний).

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *