На Іршавщині йде аптечна війна

іршаваУ зв’язку із закінченням терміну дії договору оренди при проведенні конкурсу у листопаді 2011 року на оренду комунального майна , а саме, вбудоване приміщення будівлі стоматполіклініки за адресою м.Іршава, пров.Шевченка,8 площею 23.4 кв.м. надійшли наступні цінові пропозиції від колишнього орендаря ФОП Богости М.С. в розмірі 10 тис. грн. за базовий місяць, та ТзОВ «Пріма-Фарм» директор Добромільська Оксана Федорівна.
В результаті ТзОВ«Пріма-Фарм» виграв конкурс і негайно забажали звільнення приміщення колишнім орендарем, що проявлялось в листах районної ради до прокуратури та міліції, які були підписані заступником голови районної ради Добромільський П.П. (це чоловік директора ТзОВ «Пріма-Фарм», член партії ЄЦ-ред.). Він організовував перевірки депутатською комісією з питань управління майном (голова комісії Василець В.Й – друг сім’ї –ред.) з метою термінового звільнення приміщення.
ФОП Богоста просив час для перевезення майна та обладнання в інше приміщення (він взяв у оренду приміщення площею 50 кв.м. у приватного підприємця з орендною платою 5 тис.грн.-ред). За час, що він користувався приміщенням після проведення конкурса – вдумайтесь!за 8 днів оплатив 7200 грн. по ціні, запропонованій ТзОВ «Пріма-Фарм», тобто відщкодував районній раді втрачену вигоду.
Після звільнення приміщення по вул. Шевченка ФОП Богоста, фірма ТзОВ «Пріма-Фарм» відмовилась від оренди, мотивуючи тим, що «відпала необхідність».
Деякий період приміщення пустувало, а міський бюджет втрачав кошти, але згодом вище сказана фірма знову виявила інтерес до приміщення і все ж таки взяла приміщення, але з арендною платою набагато меншою ніж заявляла попередньо, а саме 2000 грн.міс.
Не складно підрахувати скільки втратив бюджет, адже ФОП Богоста пропонували орендну плату 10 тис.грн. міс. , і активно продовжує втрачати…

Михайло Іршавський

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *