На Хустщині вандали понівечили могилу карпатського січовика (ФОТО)

Вніч, на 27 березня 2016 року у с. Стеблівка було вчинено акт вандалізму над могилою та щойно встановленим інформаційним стендом Олександру Блестіву, одному з наймолодших захисників Карпатської України.

Нагадаємо, що 15 березня поблизу могили січовика Олександра Блестіва націоналістами краю було встановлено інформаційний стенд, де описано героїчний чин юнака. Невідомі вандали підпалили вінки та квіти при вході на цвинтар, тим самим знищили ново встановлену пам’ятку.

Закарпаття неодноразово демонструвало свій патріотизм та відданість ідеям української державности, тому ворогам залишаються тільки ганебні дії проти пам’яті про героїв національно-визвольної боротьби, що свідчить про їх агонію. Закарпатська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від правоохоронних органів  максимально відповідально поставитись до даного злочину та оперативн  встановити винних аби притягнути їх до відповідальності. Вважаємо, що люди, які наважились на такий ганебний та важкий злочин не мають права топтати святу Вкраїнську Землю!

Можливо, що інциндент є продовженням протиправних дій, вчинених на Замковій горі в ніч на 16 березня, де вандали намагались знищити пам’ятник захисникам Карпатської України.

вандали

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *