На Хустщині створять регіональний ландшафтний парк

8 липня 2013 року головою Хустської районної державної адміністрації Василем Якубцем проведено робочу зустріч з науковцем біологічного факультету Ужгородського Державного університету Романом Кішом, який є активним учасником та розробником багатьох екологічних і природно-заповідних проектів на території Закарпатської області.
якубецьНа нараді обговорювалося питання щодо розробки наукових обґрунтувань про створення на території Хустського району на заплаві ріки Тиса від смт.Вишкова до межі з Виноградівським районом регіонального ландшафтного природного парку. Це допоможе в збереженні для майбутніх поколінь унікального біорозмаїття флори та фауни в заплавах р.Тиси, водоохоронних зонах, також дасть можливість забезпечити широку популяризацію рекреаційних і туристичних можливостей даного регіону. В склад ландшафтного парку передбачається включити і ряд лісових масивів, які можуть претендувати на статус букових та дубових пралісів та повинні бути збережені для нащадків.
Створення регіонального ландшафтного парку допоможе залучити кошти вітчизняних та іноземних благодійних і природоохоронних фондів, створити в перспективі спільні з Румунією транскордонні природоохоронні фундації.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *