На Хустщині почали боротися з незаконними рубками лісу (ФОТО)

Про це в мережі фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Нарешті наша Хустська міліція, а точніше оперативний підрозділ по боротьбі з економічними злочинами вирішив боротись з незаконними рубками в лісах Хустщини , а ще більш точніше за моєю заявою , що нами буде проведено місце обстеження незаконних рубок разом з народним депутатом Юрієм Чижмарем, так як на публікації в ЗМІ правоохоронці не реагують .

По проведеній оперативній перевірці за вказаною інформацією разом з екологічними інспекторами виявлено в філія «ХустЛАГ» до 50 дерев твердолистяних порід , а в Хустському держлісгоспі більше 80 дерев твердолистяних порід . Порушені кримінальні провадження і приблизно встановлена сума нанесених збитків природі в «ХустЛАГ» на суму 180 000 тис. грн. ,а в ДП «Хустдержлісгосп» 800 000 тис. грн. збитків . Дані кошти повинні бути сплачені в державний бюджет , а не засісти в карманах лісових крадіїв та їх покровителів в правоохоронних органах, – зазначив Роман Келемен.

ліс ліс2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *