На Хустщині незаконно видобували туф

туф5 квітня на трасі Мукачево-Рогатин, поблизу Хуста, правоохоронці СОГ разом з працівником Управління захисту економіки зупинили «КамАЗ», завантажений блоками з гірської породи «туф».

Перевіривши документи водія на авто та накладну на вантаж, правоохоронці засумнівалися у достовірності останньої й вирішили доставити автомобіль на спецстоянку у Хустський відділ поліції для детальнішого вивчення документів. Аж тоді поперед «КамАЗа» стала машина. Водій тим самим заблокував вантажівку, – зазначає відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

До всього, блокувальники ще й поспускали повітря з коліс легковика. Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, блокувальниками виявилися близькі родичі водія «КамАЗа». Вони, до речі, також працюють в кар’єрі, з якого водій віз блоки. Такий собі сімейний підряд: два брати (один з них – водій), а батько всім керує, бо є директором кар’єру, з якого вивозилися блоки.Тато-директор під’їхав до зупиненої правоохоронцями вантажівки із документами на кар’єр, але категорично відмовився їх показувати, чим створив ситуацію, коли поліцейські не могли на місці з’ясувати законність походження вантажу на «КамАЗі».

Небажання показувати документи супроводжувалося особистісними образами у бік працівника поліції та журналіста, який був на місці події. Діям згадуваних осіб під час затримання буде дана відповідна правова оцінка.

Поліція задокументувала подію та внесла відомості до ЄРДР. Зараз правоохоронці перевіряють законність функціонування кар’єру, з якого вивозилися блоки.

Loading...

Comments:

One thought on “На Хустщині незаконно видобували туф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *