На Хустщині міні-ГЕС знищує екосистему (ФОТО)

Про це повідомляє в мережі Фейсбук Василь Мандзюк.

Це – так звана Міні-Гес, росташоване це еко-нещастя в с.Н.Бистрий, Хустського р-н. на Закарпатті. Незважаючи на гарні обіцянки громадськості, ми не побачимо тут рибоходів, які ніби були передбачені проектом. А те, що ці ділки називають рибоходом, на фото добре видно, що воно споруджене вище рівня води і воно СУХЕ. Тепер період нересту! Де рибоохорона яка штрафує людину за одну рибку? Де прокуратура, що отримує не малі зарплати за рахунок платників податків? Де екологічна служба? Де князь всея Закарпаття Москаль? Порушена вся екосистема басейну річки Ріка! Всім наплювати! Чи може є за, що мовчати? Мабуть головна проблема прокуратури, Москаля і тд. – націоналісти Закарпаття! Нешановні можновладці, що залишите по собі? Голі, без лісу гори та висохлі річки! – з болем зазначає Василь Мандзюк.

гес гес2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “На Хустщині міні-ГЕС знищує екосистему (ФОТО)

  • 12.04.2016 at 19:17
    Permalink

    То Василь-Кілововольт настройив по наших річках, то йому ся нияк з хворов головою у дурці не сидить. Ви люди добрі на Шипот подивіться, шо тот паскуда там нагатив ниже водопада. Тот ушитко знищить, чого ся кине! Яка там може жити риба, там люди скоро воду чисту будуть у нього нього купувати, а ще мало і свіже повітря! А Ви, що в Бога вірите і по совісті жиєте за його крадені кіловати в тридорога своїми кровними розплачуєтеся. Його паскуду, і ушитко шо він любить, уже час трепати люди добрі!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *