На Хустщині колишній “губернатор” Губаль розпочав підбурювати Хустський район до мітингу

Після звільнення чи не найодіознішого та найскандальнішого керманича Хустського районного управління освіти колишній губернатор Закарпаття Василь Губаль розпочав панічну інформаційну кампанію по виправдовуванню себе самого та своїх колишніх ставлеників, повідомляє Вільне Закарпаття.

Справа в тому, що призначена Губалем Жанна Микитюк, яка донедавна виконувала функцію головного освітянина району, за період своєї роботи встигла прийняти таку кількість незаконних рішень, що зараз нею зацікавилися одразу кілька правоохоронних структур.

Разом з Микитюк проблеми почалися і в іншого ставленика екс-губернатора – колишнього т.в.о. голови РДА Пристаї. Справа в тому, що юридичний статус «т.в.о.» автоматично робив усі рішення тодішнього голови РДА незаконними. І зараз звільненому посадовцю доводиться розгрібати наслідки необдуманої політики свого шефа Губаля, котрий свідомо майже рік підряд підставляв їх та змушував незаконно підписувати сотні документів.

губальГубаль же, розуміючи, що втрачає людей і підтримку серед важливої категорії виборців (бюджетників) напередодні виборів, почав панічно шукати вихід із ситуації, що склалася. Так, Губаль почав активну роботу по підбуренню населення. Губернатор-невдаха ходить по населеним пунктам та підмовляє людей виходити на мітинги проти ніби то диктату в освіті Хустщини. Не гребує Губаль і погрозами. Зокрема кандидатам у районні депутати, більшість із яких, до речі, саме представники освіти – директори та завідуючі шкіл району. Взагалі ж районна освіта у Хусті зараз більше нагадує політичну партію імені Василя Губаля, аніж ефективну освітянську сферу. Не дарма показники успішності школярів і, зокрема, випускників ЗОШ Хустського району – одні із найгірших в Закарпатті.

novezakarpattya.com

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *