На Хустщині керівництво відділу освіти застосовує адмінресурс на користь ЄЦу (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Політичні процеси та початок виборчих перегонів вносять своє відображення в політичних призначеннях на Хустщині . Постійно, звертаю увагу на використання службового становища начальника відділу освіти Хустської РДА Микитюк Жанною – депутат Хустської районної ради .

Вчора був конфлікт в Березовській ЗОШ , де виїзд жала комісія з РДА . А сьогодні знову поспішне призначення директором Боронявської ЗОШ людину , яка має займатись політичною агітацією з порушенням процедури призначення та ЗУ « Про освіту» . І тільки втручання громадськості та звернення голови РДА змусили начальника освіти Микитюк провести конкурс на посаду директора школи. Конкурс оголошений сьогодні 15-00 в приміщені Хустської РДА . Взагалі управління освіти почало займатись не освітою , а політичними призначеннями та підготовкою до виборів та залучення до агітації освітян за одну політичну партію до якої належить Микитюк та колишній «екс-губальнатор» Губаль . Чому такий поспіх з призначенням директора Боронявської ЗОШ ? Тому що с. Бороняво буде включено в виборчий округ для виборів обласних депутатів , де планує балотуватись начальник відділу освіти Микитюк . Тому до початку виборів вона розкладає в керівні органи освітян своїх людей , які будуть агітувати та забезпечувати результат на виборах всім відомої партії та її кандидатам . Мова тут йде про призначенням директором Попадинець В.М. в якої 7 родичів працює в цій школі і яка зараз є в.о директора (довідка цікава вона надана в відділ освіти для роздумів )
Не взято до уваги кадровий резерв школи , де в резерві знаходяться інші вчителі , які пройшли атестаційний відбір та мають багато заслуг та грамот і є політично незаангажовані і не втручаються в політичне життя краю . Але як бачимо зараз освіта використовується , як засіб агітації . Негайно потрібно відсторонити начальника відділу Микитюк від займаної посади тільки по двом наявним причинам : порушення кримінальної справи ,яка порушена Хустською міжрайонною прокуратурою та політичною за ангажованістю відділу освіти .
Начальником відділу освіти відкидається інші кандидати , які теж бажають бути директором школи одна з них Клованич М.Г (вчитель історії ) має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «старший вчитель» додаю до публікації додатки .
Ми за чесний конкурс , хто краще його пройде того нехай і призначать але без політичних зв’язків та зобов’язань та особистих уподобань Микитюк .
Отже запрошуємо на проведення конкурсу, звісно якщо Микитюк його проведе, а можливо перенесе , чи в інший спосіб призначить директора . Тут треба негайно втрутитись голові РДА та правоохоронним органам.

звернення

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *