На Хустщині дитина провалилась в шкільний туалет (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Прикро про це писати в 21 столітті  про Хустський район і с. Копашнево , про їх ЗОШ і їх директора . Там постійно якісь пригоди : то директор п’яний впаде в школі , то дітей б’ють викладачі, то отруяться якоюсь речовиною, то штукатурка падає на сплячих дітей в садочку… .

Була перевірка відділу освіти і що? І нічого! Висновків не зробили і знову там пригода.

Вчора, учень молодших класів впав в шкільний туалет , а туалет знаходиться за метрів 500 від самої школи , доки діти побачили , доки діти побігли , доки викладачі прибігли , доки думали, що і як витягати дитину , могло статись лихо . Чому впала дитина , а тому, що там дірки метрові ! Скільки там ходить інспекція , санстанція і інші контролюючі служби. Маєте 3 депутатів , помічника депутата ВР , а «бударь» зробити не можете. Це дуже хороша реклама «відділу освіти» та директору ЗОШ , сільському голові з депутатами . Якщо ви призначаєте директора школи то не призначайте його з політичної доцільності , а за його професійно – ділові якості .

туалет

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *