На хабарі затримано закарпатського ескулапа

Співробітниками Управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Закарпатській області задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди головним лікарем Вишківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 До міліції звернувся приватний підприємець з повідомленням про те, що від нього вимагають хабар за надання в оренду кабінету котрий розташований в приміщенні «Амбулаторії загальної практики сімейної медицини» в смт. Вишково Хустського району.

Вчора в ході проведення оперативних заходів співробітниками Управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Закарпатській області було задокументовано отримання неправомірної вигоди на загальну суму 6000 грн. головним лікарем вказаного медичного закладу. Цей 35-річний ескулап у два етапи отримав гроші від приватного підприємця. З початку о 11 годині – 2000 грн., а потім о 16.50 отримав «другий транш» у розмірі 4000 грн.

хабар

– «При Управлінні протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Закарпатській області запроваджено цілодобову гарячу лінію для повідомлень від громадян про факти корупції, вимагання хабарів, роботу ігрового бізнесу та інших злочинів у сфері економіки,» – прокоментував подію Начальник УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич.

 

Телефон «гарячої лінії» Управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС України в Закарпатській області: 067 2000 102

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *