На довиборах у Хустському окрузі Балога з Деркачем не мають шансів

КелеменТак вважає громадський активіст Роман Келемен: “Трошки займаюсь прикладною політологією, зробив аналіз по 71 округу (передвиборчого старту , а вибори будуть ) , соціологія вражає . Бажання виборця змінилось ! Вони хочуть бачити там політика, який зможе реально змінити ситуацію на краще в регіоні. Зараз, якщо на округ зайде яскрава особистість то він заглушить Деркача і Балогу з Лазоришинцем .
Якщо взяти соціологію (не на замовлення кандидата ) то тільки в Лазоришинця рейтинг росте і це ще не було розкрутки. У Балоги та Деркача є сутєве зниження рейтингу. А виборець вже стає розумніший , що сильно радує.
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “На довиборах у Хустському окрузі Балога з Деркачем не мають шансів

  • 17.09.2013 at 15:57
    Permalink

    Скажіть на милість, коли виборець не хотів, щоб у його населеному пункті, районі, області і в країні в цілому після виборів не було змін на краще. Просто щоразу наївно вірять в те, що цього разу буде краще. Просто Паша – це вже межа. Мало того, що до того нічого не робив для району, взагалі там не показувався, та і після обрання годі було чекати чогось більшого.От і маєте.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *