Минулої ночі негода знову наробила біди на Закарпатті

затоплення7 липня до служби порятунку «101» повідомили, що ввечері 6 липня та у ніч з 6 на 7 липня на територі Іршавського та Тячвіського районів пройшли сильні зливи з градом.

Так, в Іршавському районі, за оперативною інформацією місцевих органів влади на території Броньківської сільської ради (село Бронька, село Суха) поверхневим стоком було підтоплено попередньо 25 дворогосподарств, пошкоджено 40 пог.м дорожнього покриття вулиць (гравійна суміш), пошкоджено корінні береги річки Красна – 350 м/п та річки Ріка – 120 м/п.

В селі Кушниця поверхневим стоком було підтоплено попередньо 130 дворогосподарств, пошкоджено дорожнє покриття (гравійна суміш) – 2000 м/п, а також пошкоджено корінні береги р. Боржава – 1000 м/п та р. Лисичанка – 300 м/п.

У Тячівському районі, за оперативною інформацією місцевих органів влади, в місті Тячів поверхневим стоком було підтоплено 5 дворогосподарств та в селі Усть-Чорна – 5 дворогосподарств.

Станом на 7:00 7 липня вода з території підтоплених дворогосподарств в обидвох районах зійшла самоплином.

На даний час працюють комісії місцевих органів влади щодо встановлення розмірів нанесених збитків та пошкодження зі складанням відповідних актів, інформують в У ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...