Михайло Качур очолив організацію роботодавців Ужгорода

качурСьогодні під час зборів керівників найбільших  підприємств міста Ужгород було обрано нового голову міської організації роботодавців. Ним став директор ПАТ «Ужгородський Турбогаз» Михайло Качур.

Наразі до Ужгородської організації входять понад 15 великих підприємств, серед яких заводи «Ядзакі» та «Конвектор», ТОВ «Гроклін-Карпати», Видавництво «Закарпаття»,  поліграфічне підприємство «Патент», завод «Електродвигун» та інші.

З 2008 року і до сьогодні  організацію очолював Іван Ключевський. Нині ж спільним рішенням підприємці обрали керманичем  Михайла Качура.  Новообраний голова подякував колегам за висловлену довіру і усвідомлюючи непросту ситуацію пообіцяв докласти максимум зусиль для створення сприятливого клімату для розвитку підприємництва, яке тягне за собою створення нових робочих місць  і розвиток міста.

Наразі першочергова мета нового очільника  – звертати увагу на позиціонування роботодавців, як активних учасників життя місцевої громади.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *