Мукачівців закликають стати на захист Еколого-натуралістичного центру

Про це йдеться у заяві розповсюдженій Народною Радою Мукачева.

Шановні мукачівці та гості міста!
18 серпня 2016 року о 10.00 год. за київським часом, у приміщенні великого залу засідань мерії, відбудеться засідання Мукачівської міської ради 7-скликання, де планується прийняття Проекту рішення “Про реорганізацію Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Мукачівської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту”.
Звертаємося до усіх не байдужих до долі Мукачівського Еколого – натуралістичного центру, Станції юних техніків, Мукачівського центру туризму , краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді прийти під стіни Ратуші (мерії) підтримати пікет проти ліквідації позашкільної освіти в м.Мукачеві.
Лише разом ми здатні подолати самоуправство влади!
Слава Україні!

екоцентр5

Loading...

2 Відповідей

  1. Золі сказав:

    Сьогодні відбувся перше засідання у Закарпатської окружному адмінсуду ща позовом Прокурора Мукачева ,позивач до відповідача мукачіаського виконкому та управління юстиції про протиправні дії влади, скасування реєстраційних дій. Тобто після Екоцентру незаконно ліквідували ще два заклади позашкільної освіти. Представник мукачівського виконкому на суд не з’явився, без поважних на то причин. Здрейфили!

  2. Патріот сказав:

    Властям від сатани діти іїх виховання до лампочки, незадовго їх не обучених отприсків без навиків техніки будуть кидати в АТО як і простих смертних на передову!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =