Мукачівці вимагають у влади не піддавати загрозі здоров’я їх дітей (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно “Трибуна” повідомляла про проблеми визвані “реформуванням” медичної галузі м.Мукачева (Мукачівську медицину “нокаутувала” перечинська пані). Матері з маленькими дітьми вимушені йти на прийом до педіатра до приміщення поліклініки для дорослих. В результаті спільні черги для дітей та хворих дорослих людей.
Тема знайшла продовження у зверненні мукачівських матерів на ім’я Мукачівського міського голови Андрія Балоги, яке у мережі Фейсбук опублікувала Маріанна Модек

Реформа медицини Мукачева, важлива і підхід до неї має значення, розуміння приоритетів і намір, створити дійсно сучасну медицину для людини.
Були здивовані, яка кількість батьків вже отримали негативні враження від нищення педіатрії і з надією ставили підписи.
Вчора подали звернення на імя, надіємось, міського голови. – зазначила Маріанна.

Зокрема у зверненні з тривогою йдеться:

Серед обставин, що викликають найбільшу стурбованість та обурення є загальні черги для батьків з новонародженими дітьми з іншими хворими (дорослі, діти, підлітки). Жахливі умови перебування у черзі з малими дітьми, відсутність місць під візочки, змушують батьків витрачати і так не високі доходи сім’ї на огляд дитини у приватних клініках. За відсутності коштів – загальна черга і високий шанс підхопити додаткові інфекції, – йдеться у звернення батьків до міського голови.

Також батьки наголошують, що діти – це найбільш вразлива категорія, і тому заразитися, наприклад, туберкульозом у спільних чергах з хворими дорослими – справа декількох секунд.

У зверненні батьки просять  Андрія Балогу повернути педіатрів на дільниці по мікрорайонах та звернути увагу на «реформу» медичної галузі у Мукачеві.

 

модек модек2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *