Мукачівці просять Віктора Балогу не відбирати Палац Ковнера

балогаПро це йдеться у листі на адресу видання “Трибуна” .

Правильно люди роблять, що відстоюють і виходять на захист Палацу Ковнера. Справа не втім, що там порядок зроблять квартири побудують як завжди “меценати” із Завидова. Справа в тім, що у нас влада усе робить тишком-нишком своїм, без обговорення громади, а нащо тут громадські слухання? владі на вас простих насрати!

Якщо на це пішло, чому не було проінформовано громаду міста про продаж памятки архітектури в центрі міста. І чому відразу закидуєте жителям, мовляв треба було вам порядок навести, а як це посторонні мають наводити порядок у чужому майні. Нічого на народ кивати, люди правильно відстоюють, як скрізь по Україні будують за парканами, а народ має все контролювати! Молодці актвісти, громадяни, журналісти, слідкуйте за кожним кроком аферистів із влади, а особливл тих, хто нібито із “благодійних” намірів придбав цю розвальню, навіщо? А щоб потім мати мільйони на цій оборудці. У цій справі замішано багато чиновників, які тепер бояться розголосу та резонансу. На цей раз афера не пройде!!!
Скільки можна під видом ліквідації рішень сесії ліквідували Екоцентр від дітей, тепер цей Палац Ковнера, Будинок русинів в три поверхи нахабно віджимають, як бандюки і все це тим, яким мало, щоб вдавилися, Балогам та Алексу Ровту, чи знає останній там в Америці про свої спільні оборудки з Віктором Балогою, так подейкують деякі самі чиновники. Думаю скоро настане тим хапугам божий суд!

Михайло М.

Loading...