Мукачівці повстали проти свавілля балогівського клану

данацко3Політика міської ради, повністю підконтрольна мукачівському бандитському клану, остаточно розізлила місцевих жителів і ті вирішили особисто поспілкуватися із міським очільником.

Нагадаємо, сьогодні численна група протестувальників увірвалася до мукачівської ратуші із вимогою зустрітися з міським головою Золтаном Лендєлом. Людей обурило рішення міських чиновників заборонити дошкільнятам із прилеглих до міста сіл виховуватися у мукачівських дитсадках.  Відповідне рішення міський виконком прийняв 15 січня на одному зі своїх засідань. Дітей вирішили просто викинути на вулицю. Мовляв, нехай батьки самі з ними розбираються.

Людей подібна політика балогівських підлеглих розізлила. Матері прийшли проситибунт пояснення у міського голови, однак того чомусь не виявилося на робочому місці у робочий час. Куди подівся Золтан Лендєл, протестувальникам пояснити ніхто не зміг. Вочевидь, голова просто втік від розлюченого натовпу, залишивши відповідати на питання людей одного зі своїх підлеглих.

Натомість матері дітей відповідей на свої запитання так і не отримали. Чим виллється подібна поведінка міської влади у майбутньому, залишається тільки здогадуватися. Однак люстраційні процеси у нас тільки почалися. Тому пану Лендєлу вартувало б поводитися із потенційними виборцями своїх завидівських шефів толерантніше та звертати більше уваги на їхні потреби і прохання.

Вільне Закарпаття

Loading...

2 Відповідей

  1. ivanу сказав:

    Ти небого майже щось куриш не тото, або хвориїсь на голову. Місто без села ніколи не вижиє. За що порушувати права сільських жителів та їх дітей? Це дискримінація.

  2. ivan сказав:

    balogi to e super ludi pomagali i pomagaut zakarpatcam,sadikam,shkolam,cerkvam a vono tak ide kotri kin tjagne krasce togo i biut dav bi bog 999999 takih ludei na zakarpatti imolimsa za nix bodu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − seventeen =