Мукачівський ярмарок меду зіпсували ложкою дьогтю (ФОТО)

Про це в спільноті Мукачево.Так повідомляє Олександр Хлопотін.

В нашому місті відкрився осінній ярмарок МЕДУ. Прекрасна подія. Приїхало багато бджолярів з різних областей України! Цікаво скуштувати цілющий Божий Дар з Полтащини, Кіровоградщини, Іва-Франківщини та порівняти його з нашим Закарпатським! Це свято, яке ми відвідуємо вже шостий рік!
АЛЕ!!! Але саме сьогодні з перших уст ми дізналися, що ОРГАНІЗАТОР цієї події ПОПЕРЕДИВ кожного гостя-бджоляра про те, ща наступного року ЇМ ТУТ НЕ МІСЦЕ!!! В таке просто важко повірити! Можливо це якийсь провокатор? Але ці люди стверджують, що їх попередила та людина, яка завжди організовує цей ярмарок…
Бджолярі розстроєні такою гостинністю, а мені просто соромно.
Люди кажуть, що вони завжди чекані на різноманітних ярмарках України, але з таким відношенням зустрічаються ВПЕРШЕ!

ярмарок ярмарок2 ярмарок3 ярмарок4 ярмарок5 ярмарок6 ярмарок7 ярмарок8 ярмарок9

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Мукачівський ярмарок меду зіпсували ложкою дьогтю (ФОТО)

  • 20.09.2015 at 18:26
    Permalink

    нехай бджолярі не панікують! Ті організатори, котрий попередив гостів про наступний рік, мабуть забува, що його самого скоро не буде, і вообще балогівська банда у міськвладі, яка узурпувала усю владу у місті і районі, вмісті із клоуном мером лендєлом,так буде кивати пятами із мерії, шо гузиці їм блискати будуть. Они уже так догаздували із Балогом, що простим смертним уже нічого не залишилося, як брати силою владу, граблі, лопати і смітні баки для тих балогівських гнид!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *