Мукачівський державний університет під загрозою ліквідації (ВІДЕО)

МДУМОН планує об’єднати вищі навчальні заклади у межах регіону. Про це заявила міністр освіти і науки України в ефірі телеканалу Еспресо.TV. За словами чиновниці, немає іншого виходу, як укрупнення вищих навчальних закладів.

“Для того, щоб об’єднати ВНЗ, треба обов’язкова постанова Кабінету міністрів, тому, що ВНЗ – це об’єкти державної власності і вони управляються з Міністерства освіти і науки України.  Але я заперечую такий підхід, коли ВНЗ, які приєднують, нічого про це не знають. Треба проводити консультації зі студентами і викладачами та пояснювати їм їхню долю, тому, що інакше в них виникає тривожність, що вони опиняться на вулиці”, – наголосила міністр під час ефіру на телеканалі Еспресо.TV.

“Спочатку у людей є тривожність і вони бояться змін, але в нас немає іншого виходу, як іти на такі укрупнення та злиття вищих навчальних закладів. Я думаю, в майбутньому ми маємо створити міцні регіональні ВНЗ, щоб зміцнити слабкі, яких налічується велика кількість, як для нашої території та кількості населення. Коли вони об’єднають свої зусилля, то вони стануть сильнішими”, – зазначила Лілія Гриневич.

Думаємо, що студенти та викладачі Мукачівського державного університету від зміни статусу тільки виграють, адже вони представлятимуть та отримуватимуть дипломи досить престижного Ужгородського національного університету.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Мукачівський державний університет під загрозою ліквідації (ВІДЕО)

 • 30.07.2016 at 19:42
  Permalink

  однозначно виграють студенти, інша справ професори та викладачі, яких там більше аніж потрібно, так як ганебна практика влаштуватися у виш на роботу по блату на 0.25 ставки, це система, яка має негативні наслідки, позаяк треба скорочувати цей персонал, а вони усі свого часу платили за свої четвертину ставки через педагогічний стаж, цю категорію викладачів зарплата взагалі не цікавила. так як в процесі навчального року зароблялися шалені гроші за рахунок студенства під час сесій та написанні дипломних та магістерських робіт.

  Reply
 • 30.07.2016 at 21:25
  Permalink

  правильна і слушна думка міністра Гриневич.
  Неймовірна кількість вишів в Україні, які давно уже не виконують свої основні функції -надавати якісну вищу освіту, студентам. З роками деякі виші перейшли на торгові шпальта, де в черзі стоять неуки за дипломами, де викладачі стали корупціонерм=ами і хабарниками, які за гроші не надають знання а власно збагачуюються, зловживаючи своїм положенням!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *