Мукачівський депутат радує друзів хлібом спеченим власними руками (ФОТО)

“Напекти хліба для друзів це не робота, а велике моральне задоволення, антидепресант без побічної дії”, – таким гаслом у житті послуговується мукачівець Богдан Фекете.

З цього приводу Катерина Легерда у мережі Фейсбук зазначила:

«Хліб наш насущний» від мукачівця Богдан Фекете. Коли є хліб у хаті — голод не страшний!
Чистіше хліба нічого не буває. Ці та інші мудрості, пов’язані з хлібом, людство збирало не одне тисячоліття. Сьогодні на прилавках магазинів продаються численні сорти хліба, які здатні задовольнити самих вибагливих гурманів. Однак, що може бути смачніше домашнього запашного хліба з хрусткою скоринкою, який тільки що дістали з духовки. Запах хліба заповнює будинок теплом, любов’ю і затишком.
Хочу поділитися з різноманітними рецептами випічки хліба, який власноруч випікає мукачівець, хороша людина, з загостреним почуттям гумору Богдан Фекете.
Насправді Богдан Іванович не багатослівний, хороший сімянин, який разом з дружиною часто радують своїх діток ріними випічками, смаколиками, тістечками тощо. А Ще Богдан Іванович окрім основної роботи, є депутатом міської ради, до якого звертаються як виборці так і мукачівці у вирішенні різних життевих проблем. А ще Богдан Іванович займається велоспортом, петанком, допомагає людям, а випікання хліба в домашніх умовах це вочевидь хоббі, яке його найбільше полюбило!
Радо ділюся із витворами свого роду мистецтва випічки домашнього хліба з різних сортів борошна.
Здається у Богдана Івановича непогано вдається радувати своїх близьких та друзів такими унікальними хлібинами!

Loading...