Мукачівський бюджет утримує “мертвих” душ (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Юрій Кравчук.

Можливо, хтось скаже, що це оприлюднення особистих даних, але є ще поняття “соціально значима інформація”. На суді вам пояснять при бажанні. Ось нарахування зарплати з міського бюджету. Ця людина, як стверджують свідки, на роботу не ходить, і знаходиться на заробітках за кордоном. Правоохоронні органи не хочуть брати заяву від заявника.

Прошу правоохоронні органи вважати це повідомлення моїм офіційним зверненням, як члена ГР при МВС у Закарпатській області.

душа душа2

Loading...

2 Відповідей

  1. меру Ленделу Золію сказав:

    через водоканал Мукачева ідуть на вибори для Балоги шалені гроші. Мало того водопровідні мережі водоканалу деякі працівники Кохан В. у с.Кендеришів продає оптом і в роздріб сусідам за підключення до водопроводу і вимагає гроші і працю у водоканалі на директора. Директор “Мукачівводоканалу” Копин є кумом Павла балоги тому там такий балаган, де прокуратура не втручаєтьс. А цей документ на мертву душу-звичне явище!

  2. меру Ленделу Золію сказав:

    Для свахи Шкріби з ЄЦУ,туй зрадниці продажній, яка є директором центру позашкілля створили заклад, і знайшли гроші ЦІКАВО ЧОМУ??? а екоцентру, якому 58 років, грошей немає?
    Вирішили перед виборами докус добити колектив і директорку, яка намагалася врятувати заклад, який і так пішов під дерибан. А вообщем створили ще один ЄДИНИЙ ЦЕНТР на базі ЕКОЦЕНТРУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 10 =