Мукачівську медицину “нокаутувала” перечинська пані

мандзичЗ легкої руки колишнього головного лікаря Перечинської ЦРЛ Любові Мандзич, а зараз начальника відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому волюнтаристськими рішеннями було доведено до плачевного стану медичну систему міста.

В результаті “реорганізації” масово позбулися роботи кваліфіковані лікарі та медсестри з великим практичним досвідом роботи. Враховуючи те, що на своїй попередній посаді перечинська пані відзначилася пристрастю до освоєння тендерних закупівель, її досвід має стати в нагоді команді молодого дарування, адже тільки на закупівлю медикаментів в Мукачеві виділено майже 12 мільйонів гривень. Ця тема потребує окремого ретельного і скрупульозного розслідування та здійснення порівняльного аналізу щодо обгрунтованості витрачання бюджетних коштів. Думаємо, що незабаром  Мукачівський міський голова Андрій Балога “випаде в аут” від озвученої різниці в цінах на  продукцію, яка є аналогічною тій, що закуплялася місцевими чиновниками від медицини…

А в цей час матері мукачівських дітей благим матом просять здоров’я медичним геростратам місцевого розливу.

Ось, що пише в мережі Фейсбук з цього приводу Росана Туровцій (орфографія і стилістика збережені)

До речі, 22 квітня (малому якраз 9 місяців виповнилося), я пішла, як завжди до лікаря-педіатра. Мені відповіли, що прийом ведеться на Грушевського у дорослу поліклініку, сімейним лікарем, а не педіатром. Бо виявилось, що реформатор наш великий ліквідував, і педітричну службу!!! Добре, що я була без коляски, бо ви би бачили тих мамочок, які тягнуть ті коляски, аж на 3 поверх!!! Місця для колясок внизу немає!!! В коридорах маса людей, в тому числі і похилого віку. Як я маю зі здоровою дитиною знаходитися в одній черзі з хворими, що кашляють.

А далі, ще цікавіше, щоб оглянути дитину, у них немає пеленального столика. Ваги, щоб зважити дитину відсутні. Ростомір також!!! Я розвернулася, і пішла, бо не хотіла, щоб мою дитину поклали на кушетку, де перед цим оглядали реально хворих дорослих людей!!! Перед тим, як ліквідовувати педітричну службу, а створили нову, то хоч забезпечення самим елементарними речами! До речі, 22 числа знову буду там!

До речі, є така программа “Міняю жінку”, а ми зробимо на свій лад. Готова помінятися з Вами місцями заради експерименту! Ви не хочете проексперементувати, я вам дам коляску і дитину, і Ви покажете, як пройти цей шлях з колискою та дитиною всім мамам!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Мукачівську медицину “нокаутувала” перечинська пані

 • 13.05.2016 at 20:29
  Permalink

  те що зараз створила ця перечинська “революціонерка” від медицини , мукачівським мамам з дітьми та платникам податків буде ще довго памятатися та ікати.А ще в страшному сні будуть згадувати цю мандзич із своїми бігаючими очами як у ??????

  Reply
 • 13.05.2016 at 22:27
  Permalink

  Стара дівка на подтанцовках у молодого начинаючого мера Мукачева.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *