Мукачівські волонтери запрошують до своїх лав (ФОТО)

Волонтерський рух Народної Ради Мукачівщини інформує.

Вчора пройшли збори волонтерів, на яких одностайно було прийнято рішення про розширення діяльності нашого волонтерського руху. Для отпрацювання прийняті три напрямки для допомоги:

– допомога бійцям в зоні АТО – саме з цього напрямку започаткувався наш волонтерський рух і в цьому напрямку ми продовжуємо рухатись;

– допомога постраджалим від бойових дій – це і поранені у шпиталі, і інваліди війни, і родини загиблих;

– допомога вимушеним переселенцям та біженцям – як в Закарпатті, так і в інших регіонах країни.

Цю допомогу ми надаєм в двох формах:

– пряма матеріальна допомога речами – речі та гроші для допомоги збираються в офісі НРМ та у благодійні скринькі волонтерами нашого руху;

– інформаційна допомога – ми вже готуєм інформаційні матеріали для кожної з трьох вищезазначених категорій громадян і залучаємо можливості Народної Ради для особистої допомоги їм.

Рішення про розподіл волонтерських ресурсів приймаються виключно колегіально на щотижневих волонтерських зборах, які проходят щовівторка. Запрошуємо всіх не байдужих людей приєднуватись до роботи волонтерського руху Народної Ради Мукачівщини!

З понеділка по суботу з 10 до 17 годин ми працюєм в офісі на вул.Мира 20. Телефон чергового волонтера 066-434-52-55.

волонт волонт2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Мукачівські волонтери запрошують до своїх лав (ФОТО)

  • 05.04.2015 at 22:28
    Permalink

    Молодці мукачівські волонтери! Нелегка це праця, дбати і допомагати про тих, хто цього потребує перш за все військові із зони АТО і переселенці та біженці із сходу країни.
    Нині уся країна стала волонтером!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *