Мукачівські школи перевірять, як можливу ланку підкупу виборців

МукачевоКілька інформаційних ресурсів Закарпаття розповсюдили інформацію про підкуп педагогів у Мукачеві до Дня вчителя. За їх інформацією, один із кандидатів на міського голову роздав учителям по 300 гривень, крім того, сьогодні (1 жовтня) в школах Мукачева заплановані приурочені до свята бенкети, які фінансуватимуться цим же кандидатом.
Геннадій Москаль доручив керівництву правоохоронних органів ретельно перевірити дану інформацію, а у випадку її підтвердження вжити найжорсткіших заходів реагування, передбачених ст. 160 Кримінального кодексу України  (Підкуп виборця, учасника референдуму).
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Мукачівські школи перевірять, як можливу ланку підкупу виборців

 • 01.10.2015 at 10:03
  Permalink

  Не обійдуться ці вибори і без представників Мукачівського державного університету у складі “ЄЦу”. Якщо для директора ГПК МДУ Івана Кушніра дані вибори не перші, то для очільниці вузу Тетяни Щербан це своєрідний старт в політику. Її рішення викликає подив, зважаючи на інформацію про перевірку з міністерства освіти, на яку вуз чекає днями і те що ректор МДУ має негативний авторитет як серед колег так і серед громадськості міста.
  Точно p кадрами у ЄЦ трудняк, якщо вже увесь мотлох іде в кандидати від ЄЦ.
  Зокрема ректор МДУ Щербан Т, вчора в приказному порядку накзала з 15 кафедр виділити по дві людини-агітатори , які будуть за це чудо природи ректора агітувати на її округу. Це пряме використання адмінресурсу, корупція, що притаманно Щербан Т.Між іншим вона так сфальшувала і підтасувала вибори на посаду ректора МДУ, будучи на той час в.о ректора під патронатом Івана балоги
  Прокуратура області та правоохоронні органи мають перевірити ці факти. так як в ЗМІ писали, що якщо буде вестися порушення передвиборчого законодавства-повідомляти.Рахуйте це заявою про факт використання адмінресурсу ректором МДУ Тетяною Щербан, це аналог шахрайки Балаж Надіїї із аграрного коледжу!

  Reply
 • 01.10.2015 at 12:29
  Permalink

  ПРОБАЛОГІВСЬКИЙ РЕКТОР УЖНУ ДО ФІНАНСОВИХ МАХІНАЦІЙ “ЄЦУ” ЗАДІЯВ ГРОШІ ОЧОЛЮВАНОГО ВИШУ
  Жов 1, 2015
  http://vsapravda.info/?p=69772

  Reply
 • 01.10.2015 at 22:33
  Permalink

  та що се у Мукачеві Балога хоче започаткувати монархію на трон мера Мукачева?
  Майже 20 років місто у його руках з його слів(Балоги). надалі цей завидівський фраїр намагається вчергове зробити з нас кріпаків, неуків,.а ще краще зробити з нас біомасу.
  За стільки років безправя статус Мукачева понизився до рівня села, так як майже усі посади у державних конторах, приміщеннях, установах, офісах, кабінетах заняті лизоблюдами, лакеями, з купленими та підробленими дипломами, статусами, регаліями, ксівами. Тобото для Балоги поняття людського фактору це висока матерія, він цінує в своєму оточенні лишше відданих псів, а не фахівців і професіоналів, які мають власну думку, яка іде в розріз з волюнтаризмом Балоги

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *