Мукачівські патрульні попередили ввезення в область незаконно зрубаної деревини

Сьогодні екіпаж мукачівських патрульних, який заступив на чергування в пункті пропуску Нижні Ворота виявив 3 випадки незаконного перевезення кругляка.
Спочатку о 10:30 патрульні зупинили за порушення ПДР три вантажні автомобілі, які перевозили пиловник свіжий хвойних порід.
Водії вантажівок надали полісменам товаро-транспортні накладні, за якими вантаж без відповідних чипів переміщувався від приватного підприємства до Товариства. Також не було інформації щодо походження деревини.
Надані документи викликали сумніви у поліцейських. До того ж, зі слів одного із керманичів, деревину завантажено з війскового лісгоспу, що повністю суперечить супровідним документам.
Пізніше о 12:30 та о 13:30 патрульні зупинили ще 2 вантажні автомобілі. Достовірність документів на деревину у цих випадках також підпала під сумнів.
Вище наведені факти дають підстави вважати, що в усіх випадках затримана деревина може бути незаконно вирублена.
Патрульні викликали слідчо-оперативну групу та забезпечили охорону місця події. В діях представників вантажовідправників вбачаються ознаки кримінального правопорушення.

Повідомляє Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева.

ліс

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *