Мукачівські аптеки безконтрольно продають заборонені препарати

аптекаВ ході спецоперації «Батискаф», яка проводиться з метою перекриття незаконного витоку лікарських препаратів і прекурсорів, правоохоронці Мукачівського міськвідділу міліції у двох аптеках міста зафіксували факт продажу заборонених препаратів.

 У мікрорайоні Росвигово провізор аптеки продала 40 таблеток лікарського засобу, який містить прекурсор. Наступного дня в аптеці у центральній частині Мукачева вже іншому відвідувачу аптекарка продала 40 таблеток такого ж препарату, – йдеться у повідомленні Мукачівського МВ УМВС.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров`я України, за такими лікарськими засобами встановлено предметно-кількісний облік та певні обмеження щодо їх продажу.

За даним фактом слідчий міськвідділу відкрив кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених  правил  обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). За вчинене продавцям аптек загрожує кримінальна відповідальність, а щодо власників  вирішуватиметься питання про позбавлення їх ліцензії.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *