Мукачівська міськрада здійснила насильне “виселення” своїх колег

Мукачево-ратушаБезпрецендентний випадок стався на сьогоднішньому засіданні сесії Мукачівської міської ради. Пробалогівська більшість, як стадо проголосувала за виведення з “Постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин” її секретаря Олександра Ланя та члена комісії Олександра Ремеза без згоди вказаних депутатів.

Андрію Балозі та його холуям з міськради, очевидно, стала кісткою в горлі принципова позиція вказаних обранців у питаннях недопущення земельних дерибанів та розкрадання комунального майна.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Мукачівська міськрада здійснила насильне “виселення” своїх колег

 • 23.06.2016 at 23:04
  Permalink

  знаєте чому? бо сі хлопці начали викривати корупцію у великих масштабах, там пахне тюрмов і голов ікомісії Кушніру Івану і усім балогам і їх подставним особамю
  Депутати молодці, наступають на пяти злодіям у владі.
  Першого відсторонити треба голову Кушніра Івана, а там він сам ся розколе як грецький оріх, за стілько років шахрайських схем втілено,ЮЮ обкрадено і обібрано мукачівців.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *