Мукачівська “мафія” захопила берегівський басейн

басейнПро це інформує громадський активіст Ярослав Козич:

Важко це навіть уявити, але кажуть що якісь кончені маргінали сьогодні в ночі пошкодили електичні кабеля, а після обіду спустили воду з басейну начхавши на те що повний готетль туристів, ходять чутки що басейн не працюватиме найближчі декілька днів, повні придурки, відпочиваючі обурені, саме так знищуєтсья туризм в місті та все Берегово виставляється на посміховисько.

Представники звільненої “родинної команди” після виявлнення недостачі коштів, вириішили саботувати роботу берегівського термального басейну, примусити решту працівників до страйку та не виконувати вказівок новопризначеного законного керівника? Очевидно родинний підряд, що процвітав на берегівському термальному басейні протягом останніх місяців незабаром завершиться та трудовий колектив зможе працювати в спокійних та гідних умовах, а комусь доведеться відповідсти куди ділись мільйони гривень заробітку починаючи з квітня місяця цього року, та чому було погашено боргів тільки на вісімсот тисяч при мільйонних виручках щомісяця. Також буде цікаво дізнатись чому на касах стояли мукачівські підприємці, а не берегівські, як обіцялось в кінці березня цього року.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Мукачівська “мафія” захопила берегівський басейн

  • 23.08.2014 at 09:10
    Permalink

    Ми всі заплямовані в війні!
    Відколи дозволяли красти у нас: спершу по малу, а потім…

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *