Мукачівська громада виграла “бій” у місцевої влади

Про це в мережі Фейсбук повідомляє Валентина Попелюшка.

Щойно виграно ще один “бій” мукачівської громади проти місцевої влади, яка один за іншим закриває заклади позашкільної освіти, тим самим прирікаючи сотні і сьогоднішніх, і майбутніх школярів тинятися без діла після уроків, шукаючи “пригод” і емоцій. Позаду – два виграні суди проти закриття Мукачівського екоцентру, виграний суд проти закриття Центру юних техніків та Центру туризму. Однак місцева влада вперто воює – позов до касаційного суду, і от сьогодні чергова спроба добитися свого, завуалювавши ліквідацію за реорганізацією.
Сьогоднішня сесія міської ради подарувала присутнім (і депутатам, і активним членам громади) незабутні елементи шоу. Спочатку мер міста Золтан Лендєл запросив до трибуни когось із діток, що прийшли відстоювати своє право на позашкільну освіту, щоб вони пояснили, чого добиваються своєю присутністю. Коли знайшлося сміливе дівча, що пояснило: ми проти ліквідації коцентру, мер публічно попросив дитину назвати прізвища тих, хто їй сказав, що екоцентр закривають. Провокація не вдалася Смайлик «smile»
Далі – веселіше.
Дякуємо депутату Victoria Shvardak, яка запропонувала питання про позашкільні заклади перенести з 23-го номера порядку денного на перший, бо в залі були мами з немовлятами і молодші школярі. І за те, що вона запропонувала вислухати представника громади. Дякуємо Tamara Petevka – активній людині, яка вже вичила юридичний бік проблеми, відстоюючи права дітей у судах, і аргументовано довела з трибуни усю недоречність і недолугість дій місцевої влади щодо закладів позашкільної освіти.
Дякуємо головуючому сесії, меру міста за те неповторне “шоу” – три спроби будь-що добитися потрібного йому результату голосування.
І найбільше дякуємо отим п’яти із 34-х присутніх депутатів, які не побоялися бути проти. І навіть тис 11-ти, які утрималися, не дозволивши протягнути “потрібне” владі рішення.

Ми всі розуміємо, що це тільки черговий виграний бій. Що влада на цьому не зупиниться. І що марно закликати їхню совість і нагадувати: зекономлених на позашкільній освіті коштів не вистачить на зростаючі потреби у боротьбі зі злочинністю.

Та все-таки сьогодні мукачівська громада вкотре показала владі, що в місті є кому протистояти просуванню інтересів хай і вельми впливової, але купки можновладців.

мукачево

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *