Мукачівська ФРІ запрошує вивчати права людини

україна7-8 травня в Мукачевi вiдбудеться правозахисна школа, основною темою якої буде “Права людини”.

Школа вiдбудеться в рамках лiтнього молодiжного табору неформальної освiти “A.L.L. RIgitS”.

На школі вiдомi українськi правозахисники прочитають лекції на такi теми: “Доступ до публiчної iнформацiї”, “Свобода зiбрань”, “Полiцiя: права та обов’язки”, а також буде особливий тренiнг, де спiкер розповiсть, як краще органiзувати правозахисну службу в громiдськiй органiзацiї та що таке правозахист.

Серед спікерів будуть:

Святослав Маринін – громадський активіст, заступник Голови Київської ФРІ, офіційний делегат ФРІ у Реанімаційному Пакеті Реформ (РПР) та тимчасовий представник ФРІ у Національній молодіжній раді України (НМРУ).

В громадській діяльності 1, 5 роки.
Основні напрямки діяльності: правозахист, освітні проекти.

Головний координатор кампанії “Свідомі вибори” у вересні-жовтні 2015 року,
практик проведення мирних зібрань, зокрема, Всеукраїнської акції ФРІ під прокуратурами 28 березня 2016-ого та монітор Нової поліції

Володимир Феськов – громадський діяч, правозахисник, викладач Інституту Політичної Освіти, голова правління Закарпатського Громадського Центру.

у ФРІ очолював Ужгородську організацію, КРК та Раду Старійшин.

Займається діяльністю спрямованою на контроль місцевої влади; підвищення ефективності громадських ініціатив; просвітництвом у сфері прав людини.

Навчає представників місцевої влади, журналістів та громадських активістів.

Михайло Каменєв – юрист, правозахисник, ФРІшник.

 Працював у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Управлінні з питань дотримання права на інформацію та права на звернення. Зараз – юрист у патрульній поліції.

З 2011 по 2015 роки – експерт зі свободи зібрань та парламентського лобіювання в Інституті Республіка. Співавтор законопроектів щодо свободи зібрань та доступу до інформації.

Вивчав у США в рамках програми Державного департаменту досвід США у сфері свободи зібрань.

У ФРІ з 2009 року. З 2011 по 2014 рік – у складі керівних органів об’єднання.

Сфера інтересів – свобода зібрань, регламентування застосування сили, право на інформацію, право на приватність, конституціоналізм.

Юлія Дуб – відома закарпатська активістка, журналістка та правозахисник. Організатор проекту “A.L.L. RightS”, координатор таких кампаній, як «Роби вибори», учасник громадської мережі «Опора», зараз патрульний поліцейський поліції Ужгорода.

 Органiзатори школи: Мукачiвський осередок Всеукраїнської Молодiжної Громадської Органiзацiї “Фундацiя Регiональних Iнiцiатив” за пiдтримки Ради Адвокатiв Закарпаття та Закарпатського вiддiлення Асоцiацiї Адвокатiв України.

Для того, щоб прийняти участь у школi потрiбно зареєструватись за посиланням:
http://goo.gl/forms/VTGn5L9Yfd

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *