Мукачівська дітвора плете маскувальні сітки для зони АТО

Патріотичні майстер-класи для дітей міста і району розпочали свій черговий сезон, вчора, у 3 жовтня 2015 в приміщенні ГО Народна Рада Мукачева по виготовленнню віночків, ручних витворів із паперу, квітів, хенд мейду, плетіння маскувальних сіток.
Рух із плетіння маскувальних сіток та костюмів став чи не більш масовим, ніж збір коштів для АТО.
Адже виділити гроші нині може не кожен, а от віддати пару годин свого часу на виготовлення засобів захисту для наших захисників – це доступно всім. Разом із нитками і шматками тканини українці вплітають в сітки та “кікімори” свої молитви за воїнів.
Згодом у кожному населеному пункті зорганізувалися свої співтовариства з плетіння сіток, громадські обєднання зі своїми координаторами.
Такі групи працюють і за кордоном.
маскСкільки квадратних кілометрів сіток сплетено руками українських волонтерів за час війни – важко сказати. Частіше за все звітують просто: замовлення того чи іншого військового підрозділу виконано. Адже це – найголовніше. За прикладом деяких українських міст стали “виходити на вулицю” і групи з Чехії і інших країн Європи. Долучали навіть туристів, гостей міст.
Перевага волонтерів – це мобільність, відсутність бюрократичної тяганини, а тим більш – корупції.
Але маємо вірити, що в ближні часи праця волонтерів та «сіткарів» стане незатребуваною. І ми переконані, що ці маскувальні сітки стануть музейними експонатами, які будуть віками нагадувати про агресію та віроломство Росії до України.
Тому мукачівські волонтери завжди приходитимуть на допомогу усім, хто має потребу в людському відношенні, співчутті, допомозі необхідними речами, харчами.
Війна скінчиться, ось-ось, але життя продовжується і люди, які опинилися сам на сам з своєю бідою, горем, проблемами будуть і надалі потребувати допомоги волонтерів, без яких сьогодні держава обійтись не може.
І ця категорія відчайдушних людей виконуватиме свою місію за будь-яких умов. Слава Україні.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Мукачівська дітвора плете маскувальні сітки для зони АТО

  • 06.10.2015 at 17:18
    Permalink

    Респкт волонтерам Мукачева!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *