Мукачівка застала на подвір’ї отруювача собак (ВІДЕО)

Про це в мережі Фейсбук пише мукачівка Олеся Габовда (стилістика і орфографія збережені):

Шок…
Прийшла сьогодні (ввечері) покормити своїх чотирилапих…і спокійнесенько пішла …, встигла пройти два будинки і почула, як моя загавкала. (чуйка мене не підвела). Я повернулася, зайшла у двір, на зустріч прибігла моя перелякана собака. І тут я вирішила пройтися далі двору. Шок -за виноградником у траві на корточках сидів якийсь мужик, буквально у моїх ніг!!! …я в ступорі, думаю, зараз мене приб’є, при ньому я дістала телефон і як тільки почала набирати номер зі словами “викликаю поліцію”, він як ни в чём не бывало йде через прорізану сітку (огорожі) сусідів. Повертаюсь до будинку, а на ступеньках біля миски з їжою лежить сюрприз -два кусочка м’яска нашпигованих таблетками, не пожалела тварь стільки для моєї собачки…

Хто знає куди це можна віддати на експертизу ? – запитує Олеся Габовда.

отрута

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Мукачівка застала на подвір’ї отруювача собак (ВІДЕО)

 • 28.06.2016 at 09:17
  Permalink

  Наша головна біда–велика кількість подонків на кшталт цього отруювача докупи з м’ягкістю законів. Уже щось одне –або кидайте гроші на виховання людей, або робіть закони сильнішими. А так вештаються непокарані подонки у великій кількості.

  Reply
 • 28.06.2016 at 10:16
  Permalink

  так не лише пса можна отруїти, так і людину можуть вбити.
  Нема держави! Немає гарантії і захисту людям у цій державі.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *