Мукачівка побила 12-річного сина за те, що не давав пити горілку

діти-побиттяЖінка накинулася на 12-річного сина за те, що він зробив матері зауваження, що та п’є і викинув пляшку горілки.

Вона била дитину руками по голові, – розповідає слідчий міськвідділу міліції Михайло Анталовський.- Того дня жінка покликала сина до себе в гості, так як батько вигнав жінку з дому. Під час розмови, коли син вкотре наголосив матері щодо її пристрасті до алкоголю, жінка почала кричати, а згодом й бити сина…

Підліток одразу розповів про це батькові, який відвів хлопця до лікаря. Судово-медична експертиза у результаті констатувала в потерпілого легкі тілесні ушкодження.

Як розповідає Михайло Михайлович мукачівка ніде не працює, має двох дітей: сина та доньку. Проте жінка ніколи не переймалася їх вихованням, не доглядала за ними і вже довгий час випиває… Як стало відомо, 9 червня горе-матір позбавили батьківських прав.

Відносно жінки слідчий міськвідділу міліції відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Триває досудове розслідування, інформує Мукачівський МВ УМВС.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *