Московський клоун Жириновський хоче створити на Закарпатті русинську республіку

«Туреччина хотіла б розширити свій вплив, у тому числі на Крим … Але це їй не вдасться, у неї свої проблеми – мільйони курдів, з якими вони нічого не можуть зробити вже 50 – 60 років. Тому хотіти можна, але нічого не вийде. Ніколи Крим до Туреччини не відійде. І в разі розділу України він автоматично залишається в Східній Україні і потрапляє під юрисдикцію Росії. Але добровільно, нікого до себе затягувати не будемо », – сказав політик.

«У ЛДПР одна позиція – відтворення Російської держави в його історичних межах … Україна Західна навряд чи захоче бути частиною загального нашої держави. Значить, Львів – столиця Української республіки на базі шести областей, які ми передали за підсумками Другої світової війни: Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Рівненська, Чернівецька та Волинська.
Ну і Закарпаття там залишається. Може, там створити невелику республіку русинів. А все інше я бачу в складі великої Російської Федерації. Але все тільки шляхом переговорів, тільки добровільно, тільки поступово », – резюмував Жириновський.
Багато провідних політологів стверджують, що у Жириновського на язикові то у Кремля у голові.

 


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 2 =