Москаль звільнятиме закарпатських митників і прикордонників цілими змінами

москальМасово звільняти за пропуск контрабанди на українському кордоні новий губернатор Закарпаття планує за результатами звірки зі службами сусідніх країн.

Новий керівник Закарпатської ОДАГеннадій Москаль планує провести чистку всіх силових структур в регіоні, а також залучити до боротьби з контрабандою зарубіжних фахівців.

Про це Москаль заявив українським ЗМІ. Зокрема, генерал хоче запросити до співпраці служби Румунії, Польщі, Словаччини та Угорщини, які борються з контрабандою сигарет, наркотиків, нелегальними мігрантами.

«Ми хочемо домовитися, щоб у нас була щомісячна звірка – кого вони ловлять і кого ми пропустили. Якщо наші пропустили, вся зміна повинна написати заяви про звільнення і піти. Це стосується і прикордонників, і митників », – зазначив Геннадій Москаль.

Новий глава регіону також пообіцяв, що в найближчі дні посилять заходи контролю на дорогах, що ведуть в суміжні країни.

goloskarpat.info

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Москаль звільнятиме закарпатських митників і прикордонників цілими змінами

 • 18.07.2015 at 00:28
  Permalink

  Почніть будьте добрі із Мукачева-балогограда! Всіх призначених ним керівників у відставку за власним бажанням для начала мера досрочно!
  Перш за все це медзаклади, де встановлена уся діагностика, за яку Балога щомісячно отримує мільйонні відкати, освітні установи, самі головні- директор аграрного коледжу хабарниця із фальшивим дипломом Балаж Надію під суд! Уявіть скільки кримінальних справ. а цю директорку навіть не відсторонено до нині від посади. Ректор МДУ, яку призначив шляхом”прозорих виборів” Щербан Татьяну її зама по “науці” золотобатонника, екс директора золоторудника в с.Мужієво-бюрократа ситеми Януковича Гоблика Володимира, колишнього зас.нач департ економіки старої системи Ледиди ЗакОДА-Паппа Василя, помічника ректора мДУ-колишньої зав.громадської приймальні нардепа В.Питьовки, дочки головного дитячого травматолога Демян Ярослави, юриста МДУ хабарника із облпрокуратури Біловара Богдана, які узурпували владу і довели вуз до межі, переслідують інакомислячих, а ректорка в часи Майдану особисто переслідувала студентів під час подій на Майдані,. Далі пані Терезію Тібу із управління освіти у Мукачвісьому виконкомі, яка усіх освітян силою примушувала підтримувати в усіх міроприємствах і до виборів Балогу В.І. шантажем! Директора мукачівського педучилища ,І вана Кушніра, шовгора воровки і корупціонерки із мерії Мукачева, колишньої правої руки Балоги Анці Іваницької-обоє депутати! Сімейний тандем.
  Головного виконавця усіх злочинних вказівок царя Балоги мера Лендєла Золтана за втілення злочинних рішень, дерибан земель, розкрадання бюджетних коштів, кадрові чистки. Радника Балоги В.І .і головного політтехнолога Федіва Є.Т, якому скоро 80 років, короче мерію усі, окрім простих работніков. Боже у Мукачеві непочатий край роботи!!! За інші комунальні установи-водоканал, АВЕ, мова уже і не іде! Розкрадання бюджетних коштів у великих масштабах!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *