Москаль запрошує столичне панство приїхати на Закарпаття для вирішення проблеми пересічки

словацькі номери Геннадій Москаль ініціює виїзне засідання в Ужгороді парламентського комітету з питань податкової та митної політики.
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль запрошує до Ужгорода на виїзне засідання комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Відповідного листа направлено до голови комітету, народного депутата України Ніни Южаніної.
– На Закарпатті накопичилася маса питань, вирішення яких потребує залучення парламентського комітету, – зазначає Г.Москаль.  – Це і «пересічка» автовласників з іноземною реєстрацією, і необхідність внесення змін до Митного кодексу України, і останні події на Закарпатській митниці, і питання повернення кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарів.
Запрошую також на засідання комітету всіх народних депутатів від Закарпаття, яким виборці доручили захищати свої інтереси в найвищому законодавчому органі. Виходить так, що ми постійно бігаємо до Києва вирішувати закарпатські проблеми, але принаймні один раз панство зі столиці може приїхати й до нас і розглянути питання на місці.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *