Москаль закликав закарпатських бюджетників вийти з партій

москальЗгідно з розпорядженням президента України, головою Хустської райдержадміністрації призначений Назарій Павлій. Геннадій Москаль особисто представив нового керівника активу Хустщини, після чого проаналізував соціально-економічне становище району, який знаходиться в глибокій кризі. Ось лише кілька промовистих цифр:
— Хустський район дотаційний на 92 відсотки;
— середня зарплата складає всього 2 тис. 642 грн. (по області — 3.045 грн.);
— із 92 тисяч населення всього трохи більше 6 тисяч офіційно працевлаштованих, при цьому зберігається тенденція до їхнього подальшого зменшення. На одного працюючого в Хустському районі припадає троє пенсіонерів (за розрахунками економістів, для нормального утримання одного пенсіонера потрібно п’ятеро працюючих);
— обсяг реалізованої продукції на Хустщині становить 0,8% від загального по області. Це значить, що в районі практично нічого не виробляється. І кількість підприємців постійно скорочується, за останній рік їх поменшало на тисячу…
“Район , як і область загалом, навмисно довели до такого убозтва, щоб людей легше й дешевше можна було купити на виборах, — заявив Г.Москаль. — Взамін працюючої економіки закарпатцям пропонують політичні гасла й лозунги. Я закликаю працівників бюджетної сфери вийти з партій, у тому числі провладних. Учителі чи лікарі мають учити й лікувати, а не читати партійні програми й прокламації. Мені доповідають, що один колишній чиновник, а тепер безробітний, збирає по району вчителів, працівників сільрад, котрим читає інструктажі, як поводитися на виборах, і запевняє, що з дня на день стане міністром. Не слухайте всяку маячню — людина, що в 40 років сумнівним способом здобула вищу освіту, може претендувати хіба на посаду двірника чи вівчаря. Ще раз повторюю — слід перестати гратися в політику, необхідно зайнятися економікою.
Г.Москаль визначив пріоритетні завдання для нового керівництва району. Це підготовка до зими (на сьогодні ще не закінчений ремонт 4 котелень), наведення ладу з цінами на дрова для населення та бюджетних установ, пошук інвесторів (у тому числі для будівництва сміттєпереробного заводу), а також розвиток туризму…
На представленні голови РДА були присутні одразу два народні депутати України, представники Хустського району, — Валерій Лунченко та Валерій Пацкан. Обидва запевнили, що зі свого боку докладуть максимум зусиль для економічного й соціального піднесення району.
Біографічна довідка: Павлій Назарій Іванович народився  6 січня 1987 р. у с. Рокосово, Хустського району, Закарпатської обл. У 2010 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка (правознавство, спеціаліст-юрист). З 2008 р. до весни п.р. працював помічником заступника голови суду Хустського  районного  суду.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Москаль закликав закарпатських бюджетників вийти з партій

  • 09.09.2015 at 09:47
    Permalink

    Ви пане губернаторе спочатку наведуть порядок із головним фігурантом стрілянини у Мукачеві, контарабандистом Балогою, царьом усіх єцунів краю, забороніть партію єц! яка узурпувала усю владу в регіоні, обманювала, обкрадала, ображала громадян Мукачева і краю. А потім подивитеся на результат рейтинку завидівських соціологів, які ивели результати свого дослідження, що партія ЄЦ є “найвпливовішою” партією на Закарпатті, так рейтинги теж по балогівських критеріям. Тому усі бюджетники, які залякані страхом втратити роботу і яких постійно шанатжують керовніки-єцівці будуть потайки голосувати за царя і його холуїв із Завидова. На законодавчому рівні заборонити треба партію ЄЦ і тоді побачите, як ці же бюджетники будуть здавати своїх босів і їх кормповані схеми по відкатам із бюджету! і накше на виборах знову пролізуть балогівські шакали, які роками тримали людей у страху!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *